Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Kurumsal

Kurumsal

2003 yılından bu yana sektörünün lider kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışan Yurttaş Papel & Mobilya , ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer almaya sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yapma gayretiyle yoluna devam ediyor.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaya çalışan Yurttaş Papel & Mobilya , dekorasyonda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Yurttaş Papel & Mobilya, aynı zamanda sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Oturma gruplarından yatak odasına, yemek odasından panel mobilyaya, çocuk ve genç odalarından, mutfak banyo aksesuarlarına kadar birbirinden güzel aksesuarlar sunan Yurttaş Papel & Mobilya, yüzlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlarla buluşturuyor.

Misyonumuz

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı zevklerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz

Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.